Замовити розноску по пошті

іконка гаманець

ЦІНИ

Візитка від 50 коп./шт.
Листівка / флаєр від 70 коп./шт.
Буклети від 90 коп./шт.
Газети / журнали від 1,20 грн./шт.

*знижка на тиражі від 10 000 шт.

іконка термін виконання

ТЕРМІНИ

1000-5000 шт. до 2-3 днів,
від 10 000 шт. до 5-6 днів,
від 20 000 шт. до 14 днів,
від 50 000 шт. до 20 днів.

*термін обговорюється індивідуально.

Іконка фото звіт 1

ЗВІТ

Фото звіт
Список адрес
Маршрут по карті ✅
Звіт у Viber, Telegram, Email ✅

*додаткова послуга – перевірка супервайзером (ціна 350грн).

Оформити підрахунок на розноску

  Розповсюдження реклами по поштовим скринькам

  Розповсюдження листівок у поштові скриньки дозволяє в максимально короткий термін охопити потрібні райони та аудиторію. Основною перевагою такої послуги — це швидкість, адже один кур’єр здатен розповсюдити в день від 2000 листівок. Звичайно, що все залежить також від розміру листівок. Якщо це газети, то процес розповсюдженя буде тривалішим.

  Наша Рекламна агенція BTL Agency надає послугу по доставці рекламних матеріалів у м. Львів. Гарантуємо високу якість виконаної роботи, надаємо електронний звіт та фото.
  За 7 років діяльності наша компанія набула практичного досвіду в розповсюдженні рекламних листівок, а робота кур’єрів постійно контролюється та вдосконалюється.

  Реклама по новобудовам Львів

  Це давно поширений вид реклами, який гідно конкурує з іншими рекламними послугами. Це легкий безконтактний спосіб прямо проінформувати людей щодо ваших послуг, товарів і іншого, привернути їхню увагу та збільшити кількість потенційних клієнтів.

  Неважливо: листівка, візитка, буклет чи газета – така реклама буде досить вдалою, адже Ви можете вказати потрібну кількість важливої інформації.

  Розноска рекламної продукції переважно відбувається по скриньках багатоповерхівок , але можливе і в малоквартирних будинках. Наші клієнти можуть самі обрати бажані райони, вулиці чи конкретні будинки для реалізації своєї реклами.