Замовити промоутера

Оперативно

ШВИДКО

Промоутери працюють активно.

Якісно

ЯКІСНО

Надійні та перевірені промоутери.

Іконка фото звіт 1

ФОТО ЗВІТ

Робимо фото звіт, селфі з місця роботи.

Оформити підрахунок на промоутера

  Промоутери Львів

  Промоутери розповсюджують різноманітну рекламну продукцію, найбільш популярними видами є: роздача листівок та флаєрів, розповсюдження реклами по поштовим скринькам, розклеювання афіш, оголошень, розповсюдження хенгерів по багатоповерхівкам та інше.

  Наша професійна команда промоутерів готова втілити ваші задумки у життя та забезпечити прямий контакт із цільовою аудиторією.

  Ми можемо роздавати будь-які матеріали: візитки, листівки, брошури, запрошення, флаєри та зразки в унікальний, креативний та ексклюзивний спосіб.

  Послуги промоутерів

  Роль промоутера BTL полягає у взаємодії з потенційними клієнтами та створенні для них персоналізованого досвіду. Цього можна досягти за допомогою різних методів, таких як демонстрація продукту, рекламні акції в магазинах, заходи та спонсорство, просування в соціальних мережах і кампанії прямої розсилки.

  Промоутер у рекламній індустрії відповідає за розповсюдження рекламних матеріалів і реклами безпосередньо серед цільової аудиторії за допомогою різних персоналізованих методів з метою залучення потенційних клієнтів і підвищення впізнаваності бренду.

  Для подальших запитів, будь ласка, заповніть форму, яка знаходиться вище на сторінці. Ми обіцяємо незабаром надати відповідь на ваш запит.

  Скільки листівок промоутер роздає в годину?

  Залежить від локації роздачі, в середньому +-150-200шт./год.