Брендування авто Львів

Консультація

У месенджері (Viber/Telegram) ☎ (098) 019 7992. Прорахунок ціни та погодження деталей.

Оплата

Підписання договору та оплата рахунку. Виконання усіх етапів робіт згідно домовленості.

Гарантія

Роботи виконуються з найкращих матеріалів, відповідно до всіх вимог брендування авто.

Оформити підрахунок на брендування авто

  Брендування автомобілів

  Застосування бренду вашої компанії на автомобілі – чудовий спосіб просування та реклами вашого бізнесу. З огляду на те, що ваш автомобіль щодня бачать сотні людей, це найкраще місце для брендування вашого бізнесу.

  Поширені запитання про брендування авто

  Маєте які-небудь питання? Ти не один такий! Нижче дивіться наші найпоширеніші запитання щодо брендування на транспорті. Якщо ви все ще шукаєте ясність щодо чогось, будь ласка, не соромтеся зателефонувати нам, і один із наших співробітників із задоволенням допоможе.

  Скільки коштує брендування автомобіля?
  Повне покриття автомобіля, що включає матеріали та встановлення, може починатися від 7000грн. Однак часткове брендування або просто вирізана графіка буде значно менше. Вирізана графіка може починатися від 1900грн.

  Як зняти плівку з автомобіля?
  Найкращий спосіб видалення плівки – використання теплового пістолета. Обережно нагрійте вініл і потягніть його. Ви також можете застосувати пару до поверхні, що дозволить клею легше відійти. Якщо ви бажаєте оновити дизайн рекламної плівки, ми можемо зняти брендування з вашого автомобіля.

  Скільки часу займає брендування автомобіля?
  Залежно від складності автомобіля/дизайну, ми прагнемо завершити брендінг протягом пари робочих днів. Наприклад, повне брендування під ключ легкового авто займе 1-3 дні. Тоді як друк, порізка та брендування бусу займе 5-7 днів.