Широкоформатний друк

Види широкоформатного друку

Широкоформатний друк у Львові

Широкоформатний друк дозволяє переносити зображення на папір, плівку, пластик, вініл, банерну сітку та інші матеріали. Ця технологія має наступні особливості:

  • висока чіткість картинки (75-150 DPI);
  • застосування сольветних чорнил, стійких до води, ультрафіолетового проміння, малих механічних пошкоджень;
  • довготривалий термін експлуатації матеріалів – від 2-3 років і довше;
  • хороша насиченість кольорів та відтінків;
  • низька ціна.

Широкоформатний друк у Львові дозволяє виготовляти всі види промо-матеріалів, від невеличкого постера до кількох-поверхового банера. Така реклама кидається в очі вдень та вночі. З цією технологією можна швидко виготовити будь-яку кількість продукції.

Класифікація

Існує 2 типи широкоформатного друку:

  • інтер’єрний – для використання всередині приміщення. До нього відносять плакати, постери, фотошпалери, натяжні стелі, тощо;
  • екстер’єрний – матеріали, що розміщуються назовні. Вони вирізняються підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень, сонця, води. В цю категорію входять білборди, банери, рекламі щити.

Обладнання

Широкоформатний друк у Львові здійснюється на наступних видах принтерів:

  1. фотонні – наносять зображення на фотопапір. Виділяються найвищою якістю картинки та відносно низьким темпом виготовлення матеріалів;
  2. лазерні – використовують папір шириною в 910 мм і менше. Відрізняються високою швидкістю друку;
  3. струменеві – найбільш поширений тип обладнання, що використовує сальветні, ультрафіолетові, водяні та інші чорнила. Цей варіант поєднує низьку вартість з хорошою якістю продукції.

Також широкоформатний друк здійснюється на термотрансферних принтерах. Ці агрегати наносять зображення на листи шириною до 1200 мм, обрізають вироби по визначеному контуру, забезпечують хорошу якість картинки. Їх застосовують при виготовлені особливо великих та над стійких матеріалів.

Де замовити широкоформатний друк у Львові?

У компанії BTL Agency! Ми маємо сучасне обладнання, 8-річний досвід роботи з поліграфічною продукцією, кваліфікований персонал. Наша команда виготовить для вас будь-який об’єм матеріалів протягом 2-3 днів, гарантуємо якість виробів, реалізуємо всі ваші ідеї та прохання. Не втрачайте часу – телефонуйте за номером 098 019 79 92 просто зараз!