Замовити розклеювання афіш, плакатів

іконка термін виконання

ШВИДКО/ЯКІСНО

Поклеїмо в максимально короткі терміни та в дозволених місцях.

Якісно

ФОРМАТ

Розклеюємо усі доступні формати: від А4, А3, А2, А1, А0.

Іконка фото звіт 1

ФОТО ЗВІТ

Обов’язково робимо фото звіт від 20-30%до 100%.

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ НА РОЗКЛЕЙКУ ПЛАКАТІВ

  Розклейка афіш, плакатів – один з найдоступніших і найбільш розповсюджених методів реклами на сьогодні. Його здійснюють в місцях великого скупчення людей, де через зоровий контакт з рекламним носієм, у компанії з’являється значна кількість потенційних клієнтів. Така реклама розрахована на залучення нових клієнтів та підвищення пізнаваності бренду. Читати детальніше...

  Такий різновид реклами простий і ефективний, адже при мінімальних витратах замовника, привертає увагу значної кількості потенційних клієнтів, просто і ефективно подає коротку і легку для сприйняття інформацію.

  Ефективність розклеювання рекламних оголошень залежить від таких складових: форма оголошення, інформаційне навантаження, місце розклеювання, якість, кількість оголошень, час наклейки, періодичність проведення акцій.

  Розклеювання оголошень не варто розглядати як витрати на рекламу, адже це один зі способів прямого інвестування у безпрецедентний розвиток Вашої компанії. Потенційні клієнти отримуватимуть коротку, зрозумілу і завжди актуальну інформацію про Ваш бренд, імовірно, за необхідності вони звернуться саме до Вашої компанії.

  Це саме той різновид реклами, який швидко приверне увагу та зробить бізнес прибутковим. Ми запевняємо Вас, наші працівники розклеюють оголошення швидко, оперативно і якісно. При цьому, для кращої ефективності рекламної кампанії ми рекомендуємо Вам скористатися також іншими послугами, які надає наше агентство – роздаванням листівок і їх безадресним розсиланням.

  Ми не розклеюємо листівки хаотично. Перш ніж розпочати роботу ми добре вивчаємо місцевість і складаємо маршрут. При цьому враховуємо фактори, які можуть вплинути на ефективність реклами: наявність поблизу торгових точок, зупинок транспорту, інших місць великого скупчення людей тощо.

  Для того, щоб якість послуги була найкращою, розклеювання мають здійснювати відповідальні працівники. Ми постійно контролюємо якість виконання роботи, а після – надаємо фото звіт, щоб Ви могли у цьому переконатися.

  Головний принцип нашої роботи – найкраща якість наданих послуг. Тому ми контролюємо процес розклеювання оголошень двома способами. По-перше, кожен хто розклеює надає фото звіт власного маршруту і виконаної роботи, по-друге, після закінчення робіт, по всій території розклеювання проводиться контроль і надається додатковий фото звіт про виконану роботу. Тому Вам не доведеться витрачати час на особисту перевірку маршруту розклеювання. Але якщо замовник бажає особисто переконатися у якості виконаної роботи, такий огляд можна провести спільно з представниками нашої організації.

  Ми маємо досвід роботи з розклеюванням плакатів, оголошень і афіш у Львові. Якщо Вам необхідно розповісти про захід, який відбудеться незабаром, або ж Ви хочете рекламувати новий заклад, то саме розклеювання Вам потрібне.

  Якщо працювати у конкретному регіоні чи у місцях скупчення потенційної цільової аудиторії, можна збільшити кількість клієнтів як мінімум на 15%.

  Якщо Вам потрібне розклеювання афіш чи плакатів, подзвоніть у наше агентство і Ви отримаєте якісне надання послуги, відповідно до встановленого Вами терміну.

  Зверніться до нас BTL Agency, бо ми гарантуємо що розклеювання у Львові та області буде ефективним, здійсненим на високому рівні і Ви залишитесь задоволені якістю виконаних робіт.

  Додаткова послуга: Друк плакатів