Замовити роздачу листівок, флаєрів, газет

Оперативно

ШВИДКО

Промоутер роздає 150-200 шт./год.

Якісно

ЯКІСНО

Роздамо біля ТЦ, зупинок, вузів, закладів і т.д.

Іконка фото звіт 1

ФОТО ЗВІТ

Фото з локації, на початку та в кінці роботи.

Оформити підрахунок на роздачу листівок

  Розповсюдження поліграфічної продукції

  Це один з найпоширеніших методів передавання рекламної інформації. Цей різновид рекламування передбачає розповсюдження поліграфічної продукції промоутерами потенційним клієнтам особисто.

  Переваги роздачі листівок, флаєрів

  Велике захоплення цільової аудиторії, адже можна працювати тільки з потенційними клієнтами. Можна обирати конкретну аудиторію, потенційно зацікавлену у Вашому товарі чи послугах, за статтю, віком, соціальною приналежністю тощо.

  Варто звернути увагу на компактність і зручність листівок, адже у Вашого потенційного клієнта будуть всі необхідні реквізити для зв’язку: телефон і адреса, електронна пошта і веб-сайт тощо.

  Локальність території роздавання листівок, передбачає, що такий різновид реклами є найкращим для рекламування магазинів. Також вигідно роздавати листівки у місцях великого скупчення людей у час-пік.
  Найбільш ефективною така реклама є (із майже 100% охопленням цільової аудиторії), під час проведення виставок, відповідних тематичних заходів поблизу університетів тощо.

  Де можна роздавати рекламні матеріали?

  • роздавання рекламних листівок поблизу супермаркетів та у місцях великого скупчення людей;
  • роздавання листівок під час проведення заходів, виставок, урочистих подій тощо;
  • роздавання флаєрів;
  • роздавання газет;
  • розповсюдження різних видів поліграфічної продукції, а також безпосередньо екземплярів продукції.

  Роздача листівок у Львові та Україні

  Ми маємо досвід роботи у розповсюдженні листівок, газет та іншої поліграфічної продукції у Львові. Якщо Вам необхідно охопити максимально велику кількість потенційних клієнтів на конкретній території, то саме розповсюдження поліграфічної продукції промоутерами безпосередньо, Вам потрібне.
  Якщо працювати у конкретному регіоні чи у місцях скупчення потенційної цільової аудиторії, можна збільшити кількість клієнтів як мінімум на 15%.
  Якщо Вам потрібне роздавання листівок, подзвоніть у наше агентство і Ви отримаєте якісне надання послуги, відповідно до встановленого Вами терміну.
  Зверніться до нас, бо ми гарантуємо що розповсюдження поліграфічної продукції у Львові та області буде ефективним, здійсненим на високому рівні і Ви залишитесь задоволені якістю виконаних робіт.

  Оплата погодинна, мінімально на промоутера 4 години, максимально 6 (сюди входять перерви на відпочинок) в день.

  Година роботи від 100 грн.

  Промоутери можуть враховувати фільтр, побажання клієнта щодо роздачі (жінки/чоловіки, приблизний вік, діти/студенти і т.д.)

  Ми враховуємо любі побажання клієнта, в кожному замовленні ціна може бути індивідуальна. Все залежить від ваших побажань.

  • Звіт по виконаній роботі — щоденно (крім вихідних та святкових днів).
  • Вибірковий фото звіт — безкоштовно.
  • Мінімальне замовлення — 10 годин.