Замовити рекламу в транспорті

Друк іконка

ДРУК

Пропонуємо друк афіш.

іконка термін виконання

ТЕРМІН

Термін розміщення від 1 місяця.

Іконка фото звіт 1

ФОТО ЗВІТ

Зробимо фото звіт – 100%.

Оформити підрахунок на рекламу в трамваях

  Реклама в трамваях у Львові

  Рекламне агентство «BTL» пропонує розміщення реклами в трамваях Львова. Даний вид розміщення є альтернативою розміщення реклами на тролейбусах і автобусах (маршрутках).

  Реклама в трамваях не тільки привертає увагу за відчутно короткі терміни розміщення, а й збільшує попит на пропоновані послуги або товар, за рахунок підвищення реалізації рекламованого бренду. Крім того, така реклама в транспорті характеризується своєю динамічністю і вигідністю, практичністю.

  Слід також враховувати і той факт, що важливу роль в даному виді розміщення має творчих підхід дизайнерів і грамотний копірайт. Креативний дизайн, чітке текстове оформлення доповнюють один одного і привертають увагу абсолютної більшості потенційних клієнтів, пробуджує їх до дії і стимулює бажання фантазувати.

  Реклама на трамваях покриває певний сегмент цільової аудиторії, маючи велику кількість контактів. При цьому такий вид реклами в громадському транспорті доступний при будь-якому бюджеті. Можливість вибору за географічним принципом дозволяє курсувати Вашій рекламі в потрібному місці для ознайомлення потенційних клієнтів з пропозиціями та інформацією по послугах і товарах. Покриття всіх маршрутів дозволяє охопити все місто при необхідності проведення масштабної рекламної компанії.

  ПРАЙС НА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ

  Детальніше Вас проконсультує менеджер.
  Друк прораховується окремо.
  Обов’язковою умовою є мінімальне замовлення.
  Якщо менше, тоді додатково оплачується монтаж / демонтаж.
  Плакати в трамваях можуть бути розташовані по периметру бокових панелей при вході. Конкретне місце розміщення плаката обговорюється заздалегідь перед самим розміщенням.

  Переваги реклами в трамваях

  Креативність рекламних повідомлень;
  Довгостроковість;
  Ефективність і високий рівень інформування;
  Можливість покривати великі території;
  Лояльна цінова політика.

  Ми пропонуємо розміщення реклами в трамваях:
  Плакат нестандартного розміру, приклад закріплено на фото.

  Додаткова послуга: Друк плакатів