Роздача листівок

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” background_color=”#ffffff” padding_top=”87″ padding_bottom=”95″][vc_column][vc_column_text]

Роздача листівок у Львові

[/vc_column_text][vc_separator type=”small” position=”center” up=”7″ down=”38″][vc_column_text]Розповсюдження листівок, флаєрів, оголошень, газет та іншої поліграфічної продукції – це один з найпоширеніших методів передавання рекламної інформації. Цей різновид рекламування передбачає розповсюдження поліграфічної продукції промоутерами потенційним клієнтам особисто.[/vc_column_text][vc_separator type=”transparent” up=”26″ down=”0″][vc_column_text]Переваги такої реклами:
Велике захоплення цільової аудиторії, адже можна працювати тільки з потенційними клієнтами. Можна обирати конкретну аудиторію, потенційно зацікавлену у Вашому товарі чи послугах, за статтю, віком, соціальною приналежністю тощо.

Варто звернути увагу на компактність і зручність листівок, адже у Вашого потенційного клієнта будуть всі необхідні реквізити для зв’язку: телефон і адреса, електронна пошта і веб-сайт тощо.

Локальність території роздавання листівок, передбачає, що такий різновид реклами є найкращим для рекламування магазинів. Також вигідно роздавати листівки у місцях великого скупчення людей у час-пік.
Найбільш ефективною така реклама є (із майже 100% охопленням цільової аудиторії), під час проведення виставок, відповідних тематичних заходів поблизу університетів тощо.

Наше агентство надає цілий спектр послуг роздавання різних видів поліграфічної продукції:

  • роздавання рекламних листівок поблизу супермаркетів та у місцях великого скупчення людей;
  • роздавання листівок під час проведення заходів, виставок, урочистих подій тощо;
  • роздавання флаєрів;
  • роздавання газет;
  • розповсюдження різних видів поліграфічної продукції, а також безпосередньо екземплярів продукції.

Виконуємо рекламні послуги у Львові та Львівській області

Ми маємо досвід роботи у розповсюдженні листівок, газет та іншої поліграфічної продукції у Львові. Якщо Вам необхідно охопити максимально велику кількість потенційних клієнтів на конкретній території, то саме розповсюдження поліграфічної продукції промоутерами безпосередньо, Вам потрібне.
Якщо працювати у конкретному регіоні чи у місцях скупчення потенційної цільової аудиторії, можна збільшити кількість клієнтів як мінімум на 15%.
Якщо Вам потрібне роздавання листівок, подзвоніть у наше агентство і Ви отримаєте якісне надання послуги, відповідно до встановленого Вами терміну.
Зверніться до нас, бо ми гарантуємо що розповсюдження поліграфічної продукції у Львові та області буде ефективним, здійсненим на високому рівні і Ви залишитесь задоволені якістю виконаних робіт.

Оплата погодинна, мінімально на промоутера 4 години, максимально 8 (сюди входять перерви на відпочинок) в день.
Година роботи 65 грн. Мінімальне замовлення промоутера 260 грн.
Промоутери можуть враховувати фільтр, побажання клієнта щодо роздачі (жінки/чоловіки, приблизний вік, діти/студенти і т.д.)

Ми враховуємо любі побажання клієнта, в кожному замовленні ціна може бути індивідуальна. Все залежить від ваших побажань.

  • Звіт по виконаній роботі — щоденно
  • Вибірковий фото звіт — безкоштовно
  • Мінімальне замовлення — 2500 шт. або 20 годин

[/vc_column_text][vc_separator type=”small” position=”center” up=”7″ down=”38″][button size=”big_large_full_width” target=”_self” hover_type=”default” text_align=”center” text=”ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ” link=”https://btl.co.ua/contact” margin=”12″][/vc_column][/vc_row]